İçeriğe geç

Who Am I ?

Spread the love

11 Haziran 1994 tarihinde Antalya da doğmuşum . İlköğretime  ” Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu “‘nda başladım .Ortaokula geçecek iken okulu Valilik Binası yaptılar. Bu sebepten dolayı okul değişikliği yaptım . Fatmagül Özpınar İlköğretim Okulunda ortaöğretim eğitim hayatım geçti . 4 yıl çok değişik zamanlardı . Daha sonra ise çok uzaklaşmadan liseyi Gazi Anadolu Lisesi’ni kazanarak eğitim hayatımı bir tık daha ileri götürdüm .

Esasında 7 ve 8.inci sınıflarda başlayan teknolojiye sevdam lise yıllarında daha da üstüne bir şeyler katarak geçti. Dersler öyle kötü gidiyor du ki zorlama ile mezun oldum . Son yılda biraz çalışma ile Süleyman Demirel Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünü kazandım .

Daha nasıl kazandım anlamadan ilk yıl lise den daha ağır bir eğitim dönemi ile karşılaştım . Hali hazırda halan bitiremediğim okulumda son dersleri vermek için uğraşmaktayım .

Üniversite yıllarımın ilk yılında elektriğe ve elektroniğe yabancılığımı atlattım .İlk yılın sonlarında Arduino ile tanıştım . Hemen hemen tüm entegre ve sensörlerle bir proje geliştirdim .

İkinci sınıfta ise dersler ve derslerin laboratuvarları aynı dönemde olması ve derslerin zorlukları arttı . Ve bu dönem ortalamamın tamamen yerlerde olduğu bir seneye büründü. Çok korkunç bir yıldı. 2.Sınıfı daha yeni temizleyebildim .

Üçüncü sınıf ise ikinci sınıftan kalan dersler olmasa güzel di . Üçüncü sınıfta ki dersleri çok hızlı geçtim .

Dördüncü sınıf ise yine bir uğraş ve ikinci sınıfın enkazından dolayı bazı dersleri alamadığım için yine uzatmaların gözüktüğü bir yıldı. Yine dersler her geçen bir adım daha kolaylaştı.

Şu anda dersleri temizlemeyle uğraşıyorum . Zaman kaldıkça ST firmasının ürettiği STM32F4 Discovery ile ARM üzerinde çalışıyorum .

Biyomedikal devreler üzerinde sinyal işleme üzerine çalışıyorum .